«Мова криміналістики»

Національної академії правових наук України

Інститут кримінальної юстиції

Кафедра криміналістики

Дослідницька група « De mendacio veritas»

Рада молодих вчених

ЗАПРОШУЮТЬ

Вас взяти участь  у науковому семінарі

«Мова криміналістики»

Науковий семінар, що відбудеться 22 квітня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія». Метою даного заходу є вивчення, аналіз, порівняння та визначення  співвідношення криміналістичної термінології з термінологією галузевих правових наук. Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, студенти, співробітники судових та правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування як України, так і інших країн.

Основним  тематичним напрямком наукового семінару є:

«Співвідношення криміналістичної термінології з термінологією  галузевих правових наук»

Робочі мови наукового семінару: українська, англійська.

Реєстрація учасників наукового семінару відбудеться 22 квітня 2016 року о 14:00 за адресою: Україна, м. Одеса, Фонтанська дорога, 23, Зал засідань Вченої ради.

Форма участі у науковому семінарі – очна.

Для участі в науковому семінарі необхідно не пізніше 12 квітня 2016 року надіслати на електронну адресу Оргкомітету (languageofcriminalistic@gmail.com) одним листом:

• заявку (див. зразок заявки);
  • відредагований текст доповіді (див. зразок та вимоги до оформлення).

Просимо дотримуватись вказаних правил! У разі прийняття по електронній пошті заявки і тексту доповіді Вам буде надісланий електронною поштою відповідний лист.

Додаткова інформація:

• Усі витрати по відрядженню, проживанню та харчуванню здійснюються учасником наукового семінару за власний рахунок або за рахунок організації, яка його відрядила.
  • Оргкомітет залишає за собою право відхилення тексту доповіді, який не відповідає вимогам.

За додатковою інформацією звертайтеся: кафедра криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія», дослідницька група «De mendacio veritas», асистент кафедри криміналістики Панасюк Артур Олексійович, тел. (093) 475 65 26.

Офіційний веб-сайт університету: www.onua.edu.ua

Офіційний веб-сайт кафедри: www.criminalist.onua.edu.ua

Офіційний сайт дослідницької групи: www.psylib.onua.edu.ua

E-mail: languageofcriminalistic@gmail.com

Вимоги до електронного варіанту тексту доповіді та заявки на участь:

• назва файлів та тема доповіді повинна відповідати прізвищу та імені учасника наукового семінару (наприклад, Іваненко Петро Семенович_заявка, Іваненко Петро Семенович_текст_доповіді);
  • текст виконаний в Microsoft Word 6.0 і вище для Windows, файл з розширенням *.doc, *.docx;
  • текст доповіді повинен бути написаний українською чи англійською мовою.
  • обсяг рукопису у межах 3-12 сторінок, включаючи малюнки, таблиці, додатки, список літератури.
  • текс доповіді повинен бути виконаний у форматі А-4 текстового редактора Microsoft Word for Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx; шрифт – Times New Roman, кегль – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм, усі поля – 20 мм.
  • у тексті доповіді не повинно бути переносів слів та макросів.
  • ілюстрації (креслення, схеми, графіки, діаграми, малюнки) у тексті доповіді позначаються скороченням «Мал.». Малюнки розташовуються у тексті тез після посилання на них.
  • перелік використаних літературних джерел слід наводити в кінці статті в порядку появи відповідних посилань.
  • матеріали, що не відповідають усім вказаним вимогам, не розглядаються.

Зразок оформлення тексту доповіді

Базюк І.М.

Національний університет «Одеська юридична академія»,

аспірант кафедри криміналістики

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ МОВИ КРИМІНАЛІСТИКИ

Криміналістика — це наука, яка дійсно знаходиться на передньому краї боротьби зі злочинністю. [1, с.128]. …[далі текст доповіді].

Зразок заявки

На участь у науковому семінарі

«Мова криміналістики

Прізвище